Hakkımızda

Ülkemizde her geçen gün gelişen ve önem kazanan kahve sektörünün öncülerinden olan Beviamo  ; sektör lideri olma hedefiyle, 2021 yılında kurulmuştur. Dünyanın en iyi kahve üreticilerinden temin ettiğimiz kahve çekirdeklerini sizler için seçip kendi özel profillerimizde  kavurarak, sağlık ve kalite standartlarında aldığımız belgeler doğrultusunda  ödün vermeden en iyi şekilde siz kahve severleri buluşturuyoruz. 

Üretim tesisimiz düzenli olarak uzman denetim şirketleri tarafından denetlenip gerekli sertifikalara sahiptir. Kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli eğitim sürecinden geçmektedir. 

Privet Label ( fason ) üretim yapan firmamız sizin ihtiyaçlarınız doğrultusundan kapsül kahve , Türk kahvesi , filtre kahve , espresso üretimi yapmaktadır.

SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik teknolojisi ve shopphp güvencesindeki mobil cihaz uyumlu kullanıcı dostu alt yapısıyla ve PCI-DSS 1. Seviye Sertifikasının yanı sıra 6493 sayılı kanun çerçevesinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet veren PAYTR Güvenli Ödeme Sistemleri sayesinde sizlere çok daha güvenli bir alışveriş imkanı sağlar.